Ми, активні громадяни України, представники громадянського суспільства, чітко усвідомлюємо факт, що діюча в нашій країні корумпована кланова олігархічна модель управління нашою державою не здатна виконувати чинну Конституцію, захищати права і свободи кожної Людини і громадянина, а відповідно, жодним чином не може задовольняти інтереси народу України.

Наша мета – створити законні умови для безпосереднього народного волевиявлення, всенародного створення нової Конституції України, побудови справедливого громадянського суспільства з заміною діючої форми політичної організації та устрою суспільства на пряму демократію.

Відповідно до вищезазначеного, правом на безпосередню дію, з міжнародним правом народів на самовизначення без порушення територіальної цілісності, беремо на себе координаційні функції щодо створення всенародного референдуму для оновлення основного закону нашої країни.

Всі правила, всі статті пишуть самі громадяни. Заповнюйте проект собою – ми його створили для Всіх!

До моменту голосування всі народні ініціативи підлягають обговоренню і конструктивній критиці.

Для вашої зручності створено форум (http://constitution.org.ua/forum): реєструйтеся, створюйте теми з вашим баченням нової Конституції України. Пропонуйте нові варіанти статей. Будь ласка, робіть все, щоб прискорити написання нової народної Конституції України.

Ваші пропозиції надсилайте на імейл: info@constitution.org.ua

Проект створено та ініційовано як громадянська ініціатива головою БФ «Міжнародні ініціативи» Артуром Гончаровим (cfii.eu).